SOŠ Uničov, Hotelnictví a turismus
Stromořadí 420, 783 91 Uničov | Tel./Fax: +420 585 051 300
Menu
Edookit
Adresa
Tel

Úvod » Pro studenty » Odborná exkurze

Odborná exkurze

V rámci letního období 1. i 2.ročníku studia si může student zapsat volitelný modul OBE – Odborná exkurze. Pro splnění a započtení kreditů tohoto modulu je třeba  absolvovat exkurze v délce 7 kalendářních dnů a to buď v celku nebo po částech. Náplní odborné exkurze může být vše, co je programově blízké studovanému oboru vzdělávání ( nejčastěji zájezdy, exkurze v odborných provozech, institucích nebo návštěvy muzeí apod.). Podmínkou pro uznání exkurze ( nebo její části) je předání „Oznámení k exkurzi“ zástupci ředitele školy, který musí exkurzi schválit.

Poté, co student absolvuje celkem minimálně 7-denní exkurzi ( případně několik exkurzí v celkové délce 7 kalendářních dnů),  požádá studijní oddělení o dodatečný zápis modulu OBE do studijního výkazu pro příslušný školní rok a následně  podá   „Žádost o uznání exkurze“ s příslušnými přílohami – opět zástupci ředitele školy ( může být podána prostřednictvím studijního oddělení nebo vedoucího učitele ročníku).

Pro realizaci „odborné exkurze“ lze využít primárně nabídku naší školy, ale také nabídku naší partnerské CK Bavi z Litovle, případně dalších komerčních nabídek na trhu cestovního ruchu či vlastní aktivitu.

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK